Цензор.НЕТ

06.09.18 12:01

"Я категорично проти будь-якої пропаганди", - Шуфрич про запровадження в ЗСУ вітання "Слава Україні!". ВIДЕО

Нардеп партії "За життя" Нестор Шуфрич виступив проти ініціативи президента Петра Порошенка про внесення змін до статутів Збройних сил України, які передбачають зміну вітання військовослужбовцями.

Про це повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

"Я служив в армії. Я служив в радянській армії 2 роки. І звернення "Здоров'я бажаю" є в усіх країнах світу. В тій чи іншій формі вітають старшого офіцера або один одного саме цими словами - "бажаю здоров'я". Чому ми маємо змінити традицію, яка є у всіх країнах світу? Чому нам треба займатися винятково пропагандою і винятково за 4 місяці до президентської кампанії? ... Я категорично проти будь-якої пропаганди, тим більше на ситуації, коли люди живуть все гірше і гірше", - заявив Шуфрич.

Нардеп додав, що солдати можуть говорити "Слава Україні!" поза статутом.

Нагадаємо, на урочистому параді на честь Дня Незалежності в Києві 24 серпня військовослужбовці використовували військове вітання "Слава Україні!" - "Героям слава!" замість привітань радянського зразка.

3 вересня Президент Петро Порошенко під час зустрічі з керівниками парламентських фракцій і груп закликав підтримати законопроект щодо змін статуту Збройних сил України щодо введення військового вітання "Слава Україні", який напередодні внесли в Раду.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики