Цензор.НЕТ

17.09.18 22:16

Завершено облаштування КПВВ "Мар'їнка", - глава Донецької ОблВЦА Куць. ВIДЕО

У Донецькій області в понеділок завершили роботи з облаштування контрольно-пропускного пункту в'їзду-виїзду "Мар'їнка".

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив глава Донецької ОблВЦА Олександр Куць, інформує Цензор.НЕТ.

"Встановили 2 зали очікування (по одному на в'їзд і виїзд), обладнали їх системами вентиляції, кондиціонування та обігріву, розмістили інформаційні стенди та монітори; забезпечили стабільне електропостачання; побудували свердловину і підвели воду до санітарних модулів (один із них адаптували під потреби людей з обмеженими фізичними можливостями) встановили навіси над пішохідними зонами і зонами проходження автомобільного контролю, а також огорожу всередині КПВВ для розмежування руху автотранспорту від пішохідних доріжок", - написав Куць.

За його словами, облаштування КПВВ здійснили за рахунок обласного бюджету - на це витратили 11,3 млн грн. Обслуговування пропускного пункту також здійснюватиметься за рахунок обласних коштів.

Сьогодні КПВВ "Мар'їнка" відвідала делегація політичних директорів міністерств закордонних справ країн об'єднання Бенілюкс.

Як повідомив глава Донецької ОблВЦА, благоустрій КПВВ "Мар'їнка" є пілотним проектом і незабаром так само будуть обладнані інші діючі в Донецькій області КПВВ - "Новотроїцьке", "Гнутове" і "Майорське".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики