Цензор.НЕТ

19.09.18 21:21

Буду звертатися в СБУ і Нацполіцію, щоб відкрити кримінальні провадження проти НАБУ, - Холодницький. ВIДЕО

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що проситиме керівників Нацполіції і Служби безпеки порушити проти працівників НАБУ чотири кримінальні справи.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він сказав під час брифінгу, який транслював 5 канал.

"Я проситиму керівництво Нацполіції і СБУ провести якісне розслідування кожного з цих проваджень: за фактом прослуховування - законного чи незаконного; за фактом ДТП умисного; за фактом викрадення автомобіля, який був зафіксований на відео, і за фактом застосування фізичної сили до водія САП" - сказав Холодницький.

Він зазначив, що працівники НАБУ тягнули з боку Охматдиту кабель в САП для встановлення прослуховування, щоб "мати на мушці кожного прокурора, щоб вони були статистами ганебних... підозр".

Також керівник САП зазначив, що йому незрозуміло, на якій підставі НАБУ проводило спецоперацію поблизу САП, оскільки дозволу прокурора на такі слідчі дії не було.

"У мене запитання: на якій підставі здійснювалася НАБУ ця операція? Закон передбачає, що доручення за певними провадженнями має право надавати тільки прокурор. САП ніяких доручень не надавала. Якщо це чергова спільна група невідомо з ким і як, то це є виконання явно злочинного наказу", - вважає він.

Також керівник САП зазначив, що поінформував про цю ситуацію генпрокурора Юрія Луценка.

На запитання, чи спілкувався він з директором НАБУ Артемом Ситником, Холодницький відповів: "мені з ним нема про що говорити". Також він висловив переконання, що це був саме спецпідрозділ НАБУ. "Ні, це був спецназ НАБУ. Керівник спецназу, я знаю його в обличчя", - уточнив Холодницький.

Крім того, відповідаючи на запитання, чи перевіряв він свій кабінет на предмет пристроїв для прослуховування, керівник САП відповів: "Не переживайте, все в порядку, там нові рибки з'явилися".

Як повідомляв Цензор.НЕТ, 19 вересня керівник САП Назар Холодницький заявив, що НАБУ повторно намагалося встановити прослушку в САП.

За його словами, працівники Управління державної охорони виявили кабель, який тягнули в САП із Охматдиту.

"Коли виявили кабель, приїхав спецназ НАБУ звільняти своїх. Побили службову машину САП. Напали на водія САП. Він зараз знімає побої, і це все було на очах поліції", - зазначив Холодницький.

За його словами, на місці працює слідчо-оперативна група СБУ.

Директор НАБУ Артем Ситник спростував інформацію про повторне встановлення засобів для прослуховування в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики