Цензор.НЕТ

24.09.18 11:21

"Раптом з'ясувалося, що в самої РПЦ Томосу немає. І за канонами вона не може вважатися церквою. Чорт знає, як це сталося", - російський публіцист Невзоров. ВIДЕО

Згідно із церковними правилами та канонами РПЦ - незаконна організація, яка не отримала Томосу від Константинопольського патріарха і фактично є сектою.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Эхо Москвы, про це заявив російський публіцист Олександр Невзоров.

"Ви розумієте, що у вірян абсолютно інший світ. Там усе дуже ієрархічно. Для них це надто важливо. Якщо сприймати серйозно всі церковні правила і канони, то РПЦ - абсолютно незаконна організація, те, що називається самосвяти. По суті, секта. Гундяєву слід було зараз не грубіянити і не влаштовувати істерики, а виправляти якимось чином помилку 16 століття і самому їхати за Томосом. Даремно затіяли всю цю бодягу. Треба було тихо-тихо віддати Україну і не обурюватися, і не піднімати ніякого шуму. Але підвела дика жадібність - вони дуже не хотіли втрачати мільярди із 12 тисяч українських парафій. Вихід може бути тільки один - їхати Гундяєву на Фанар, абсолютно з іншими інтонаціями і словами: "Дядьку, пробач засранця". Можливо, це внесе позитивну ноту в ці відносини", - сказав Невзоров.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики