Цензор.НЕТ

26.09.18 16:20

Смертельна ДТП за участю автомобіля патрульної поліції в Чернівцях. ВІДЕО камер спостереження

Прокуратура Чернівецької області оприлюднила відео з камери зовнішнього спостереження в рамках розслідування дорожньо-транспортної пригоди з автомобілем патрульної поліції, внаслідок якої загинув пішохід.

Як передає Цензор.НЕТ, відео оприлюднено 26 вересня прес-службою прокуратури Чернівецької області на сторінці в Facebook.

На відеозаписі видно, як машина патрульних, причетна до смертельної ДТП 16 вересня, рухається вулицею Руською у бік тієї ділянки, де згодом сталася аварія.

Як інформує місцеве видання "Чернівецький промінь", заступник начальника Управління служби безпеки України в Чернівецькій області Юрій Хулмурзаєв і заступник прокурора Чернівецької області Олег Пелепюк під час брифінгу повідомили подробиці смертельної ДТП.

Так, за словами чиновників, відеореєстратор із поліцейської машини відразу після аварії забрала патрульна поліцейська. Вона пояснила це тим, що люди хотіли заволодіти нею, і намагалася зберегти пристрій. Однак, як пізніше виявили експерти, запису на відеореєстраторі не було.

Зараз його відправлять на незалежну експертизу в установу, яка не належить до відомства МВС, щоб перевірити, чи було втручання в роботу приладу. Експерт мають визначити, чи запис не проводився взагалі, чи, можливо, відео видалили.

Крім того, відповідаючи на запитання журналістів, правоохоронці повідомили, що патрульні, перебуваючи в службовій машині, не записували відео з боді-камер. Правоохоронці просять свідків події надавати їм відео для встановлення всіх обставин ДТП.

Зараз у слідства є відео з інших джерел, зокрема камер відеоспостереження руху автомобіля патрульної поліції по вулиці Руській, зафіксовано також зупинку машини. А от самого моменту зіткнення з потерпілим немає.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики