Цензор.НЕТ

03.10.18 12:30

Гройсман закликав керівництво "Нафтогазу" не затягувати із запуском тепла і гарячої води в Києві. ВIДЕО

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав керівництво "Нафтогазу України" не затягувати з вирішенням проблеми газопостачання столиці.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Уряд усім, чим міг, допоміг, щоб найближчими днями або тижнями Київ отримав усі житлово-комунальні послуги, включно з гарячою водою. Мінфін зробив свою роботу, наразі м'яч - на боці "Нафтогазу". Я звертаюся до керівництва "Нафтогазу" (...) щоб не зволікали із запуском тепла, якщо це знадобиться, і гарячої води", - сказав він на урядовому засіданні в середу.

Як повідомлялося, заборгованість "Київенерго" перед НАК "Нафтогаз України" становить приблизно 3,3 млрд грн, із них 729 млн грн - заборгованість держави за субвенцією, 2,6 млрд грн - заборгованість споживачів перед "Київенерго".

Київ мав завершити прийом теплових мереж від "Київенерго", яке використовувало їх із 2001 року. Фінальний етап передання було заплановано на 1 серпня: КП "Київтеплоенерго" має прийняти ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 і сміттєспалювальний завод "Енергія".

"Нафтогаз України" не погоджувався укладати договір із "Київтеплоенерго" через відмову КМДА приймати на КП "Київтеплоенерго" борги, раніше сформовані "Київенерго" перед НАК. На думку "Нафтогазу", така позиція КМДА суперечить ст. 22 закону "Про теплопостачання".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики