Цензор.НЕТ

04.10.18 17:29

Депутати не проголосували за зняття недоторканності з Дунаєва - "за" 125 голосів. ВIДЕО

Народні депутати розглянули питання про надання згоди про притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Дунаєва Сергія Володимировича.

Про це повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

Головуючий нагадав, що 18 вересня до Верховної Ради надійшло подання Генерального прокурора про надання згоди про притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Дунаєва Сергія Володимировича.

Подання до Верховної Ради доповів Генеральний прокурор Юрій Луценко. Він також відповів на запитання народних депутатів.

Ю.Луценко, зокрема, повідомив, що наступного вівторка Верховна Рада планує розглянути ще три подання Генерального прокурора щодо надання згоди про притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів.

Головуючий надав слово народному депутату Сергію Дунаєву, який заявив, що подання Генерального прокурора є "політично мотивованим". За його словами, НАБУ і Генеральний прокурор вийшли за межі наданих їм повноважень.

Рішення Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України за поданням Генерального прокурора доповів перший заступник голови Комітету Павло Пинзеник.

Головуючий поставив на голосування подання згоди про притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Дунаєва Сергія Володимировича.

"За" проголосувало 125 народних депутатів. Рішення не прийнято.

Як повідомляв Цензор.НЕТ раніше, генеральний прокурор Юрій Луценко повторно вніс до Верховної Ради подання на народних депутатів Олександра Вілкула, Сергія Дунаєва та Дмитра Колесникова. На минулій сесії Регламентний комітет ВР повернув Голові Верховної Ради Андрію Парубію подання на зняття недоторканності з депутатів від "Опозиційного блоку" Олександра Вілкула, Дмитра Колесникова, Сергія Дунаєва, а також подання на депутата з групи "Воля народу" Олександра Пономарьова.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики