Цензор.НЕТ

07.10.18 08:47

Авіація і сили протиповітряної оборони провели спільне тренування на Донбасі, - Міноборони. ВIДЕО

У районі проведення операції Об'єднаних сил (ОС) за наказом командувача ОС генерал-лейтенанта Сергія Наєва відбулося тренування пунктів управління силами і засобами авіації та протиповітряної оборони під час виконання ними завдань за призначенням.

Сили ОС вдосконалювали навички і проводили злагодження чергових бойових обслуг зі змінами підсилення пунктів управління, спостерігачів за повітряним простором та постів візуального спостереження, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Міноборони.

Під час тренування особлива увага приділялась підвищенню льотного вишколу екіпажів тактичної авіації. Літаки вели повітряну розвідку, долали систему ППО в умовах активних радіоперешкод, а також завдавали умовних авіаційних ударів по засобах ППО, аеродрому, пунктах управління та комунікаціях противника.

Під час виконання завдань із прикриття об’єктів інфраструктури та відбиття авіаційного удару по аеродрому базування та базовому табору важливу роль було відведено і тренуванню розрахунків підрозділів зенітних ракетних військ і ППО Сухопутних військ, які здійснювали пошук, розпізнавання та захоплення контрольної цілі на супроводження та її умовне знищення.

Особовий склад підрозділів різних родів військ зі складу Об'єднаних сил, який взяв участь у тренуванні, з поставленими завданнями впорався. Мету тренування досягнуто.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики