Цензор.НЕТ

11.10.18 14:23

Власники терміналів порту "Южний" на знак протесту можуть зупинити експорт на два дні: "Страйк. Курс 30 і цих п#дарів на вилах винесуть". ВIДЕО

Дії Генеральної прокуратури України (ГПУ) і Державної фіскальної служби (ДФС) України, які за надуманими приводами блокують роботу терміналів, призводять до збитків на десятки мільйонів доларів.

Співробітники Risoil і громадська організація "Бізнес Варта" проводять мітинг біля Одеської обласної прокуратури з вимогою зупинити блокування роботи терміналу, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Якось один німець розповів історію: Коли Гітлер прийшов до влади, я його активно підтримував. Коли фашисти прийшли за комуністами, я мовчав. Я ж не комуніст!! Коли вони прийшли за євреями, я сказав правильно, бо ж я не єврей!! Коли вони прийшли за католицькими пастирями, я промовчав, адже я протестант. Коли вони прийшли за циганами, я знову мовчав, бо ж я не циган!!! Але потім вони прийшли за мною. І мені вже не було кого кликати на допомогу!!! Може пора всім терміналам об'єднатися і включити загальний страйк? З перекриттям всього експорту з країни?? Може тоді дійде до цих покидьків, що закривати треба шахраїв, тим більше вони їх всіх знають, бо вони ж їх і кришують? Інакше вони нас поодинці передушать з їхніми безмежними замашками!!! Свавіллю стоп!!" - прокоментував у Facebook ситуацію глава Ради директорів і генеральний директор Allseeds В'ячеслав Петрище.

"Збирай народ! Обдзвонити всіх. Ти ж усіх знаєш. На кілька днів зупинити експорт (краще на кілька тижнів), нехай кораблі постоять і валюта в країну не позаходить. Страйк - у всіх нормальних форс-мажор. Курс 30 і цих під#рів на вилах винесуть. Мерзота", - додав Петрище.

"Це просто називається - рекет і злодійство. Ми хочемо попросити прокуратуру області і Генеральну прокуратуру втрутитися в ситуацію. Тому що це не тільки у нас. Ми просто говоримо про це. Це відбувається всюди, кожного тижня, і десятки випадків, коли забирають пшеницю. Сама ДФС створила систему "чорних" і "сірих" компаній, які експортують пшеницю, і сама ДФС із цього годується, найперше, а ГПУ це "кришує". Тому ми хотіли б донести до них, що це потрібно в найближчий же час скасувати, розблокувати роботу терміналів і дозволити людям працювати, заробляти і платити податки", - заявив власник Risoil S. A. Шота Хаджишвілі на мітингу біля Одеської обласної прокуратури Хаджишвілі, повідомляють "Порти України".

За його словами, спроба співробітників прокуратури вивезти з терміналу Risoil у морському порту "Чорноморськ" 3 тис. тонн зерна не забезпечена відповідним судовим рішенням. "Рішення суду у них немає. Ми готові віддати пшеницю - без проблем. Але нехай вони принесуть реальне судове рішення про те, що цю пшеницю потрібно вилучити. У них немає цього рішення, і ми не зможемо відзвітувати перед нашими партнерами, куди поділася пшениця. Але сьогодні навіть не про пшеницю йдеться. Слідчий розсилає листи іншим органам – в Державну прикордонну службу, АМПУ, Державній митній службі - про те, щоб припинити оформлення будь-яких вантажопотоків з терміналу Risoil. Це нонсенс - без судових рішень. Ми не відвантажуємо жодної тонни вантажопотоку вже протягом семи днів. Значить, будь-який слідчий може, напевно, закрити і порт, а завтра - країну своїм листом. Це абсурд, це правова яма", - підкреслив Хаджишвілі.

"Це не поодинокий випадок. Вони приходять на термінал з будь-якого приводу, на який навіть немає кримінальних справ. Вони не шукають цю компанію. Тим часом у нас не приймають документи на навантаження, це близько 20 тис. тонн на добу, у нас стоять три танкери, на які ми не можемо почати завантаження. Це дикі гроші. Я, коли все закінчиться, підведу підсумки збитків. Це не один десяток мільйонів доларів", - підкреслив глава Risoil.

Минулої п'ятниці на територію ТОВ СП "Рісо Термінал" у морському порту "Чорноморськ" під керівництвом слідчого ГПУ Терещенка В.М. прибуло 15 молодих людей у масках і зі зброєю в руках. Прикриваючись постановою слідчого судді Печерського районного суду міста Києва про проведення обшуку, вони намагалися заволодіти 3 тис. тонн пшениці, яка перебуває на зберіганні ТОВ СП "Рісо Термінал", і на цей вантаж уже накладено арешт.

"Зараз уже п'яту добу тривають слідчі дії. Слідчий навмисно затягує час проведення обшуку, тим самим блокуючи роботу підприємства. Співробітники управління захисту економіки Національної поліції України по черзі, цілодобово, використовуючи власний автотранспорт, блокують всі під'їзні шляхи загального користування, що ведуть до підприємства , не дозволяючи проїзду технологічного транспорту", - говорилося в повідомленні ТОВ СП "Рісо Термінал".

Власники терміналів порту Южний на знак протесту можуть зупинити експорт на два дні: Страйк. Курс 30 і цих п#дарів на вилах винесуть 01
Власники терміналів порту Южний на знак протесту можуть зупинити експорт на два дні: Страйк. Курс 30 і цих п#дарів на вилах винесуть 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики