Цензор.НЕТ

18.10.18 23:58

"Це просто гундяйство, і демонструє, що це кадебістська секта. Покайтеся і виженіть із себе біса", - Парубій - Вілкулу. ВIДЕО

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій порадив депутатам від "Опоблоку" піти до церкви і покаятися.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Так Парубій відреагував на виступ опоблоківця, екс-регіонала Олександра Вілкула.

Зокрема, у своєму виступі з трибуни парламенту Вілкул рішення про передачу Андріївської церкви в користування Вселенського патріархату назвав "хабарем" Стамбульському патріарху за його участь в українській президентській кампанії.

Його виступ викликав обурення в залі і супроводжувався криками "Ганьба!"

Спікер Андрій Парубій також дуже різко відреагував на виступ екс-регіонала.

"Це приниження почуттів наших віруючих. Коли я говорив, що вони біснуються... Підіть в церкву і посповідайтеся. Як ви смієте тут говорити з високої української трибуни слова неповаги до Вселенського Патріарха? Це просто гундяйство, і демонструє, що це кадебістська секта. Я вам нагадаю, що священики Гундяєва своїми руками вбивали полонених українських воїнів. Перші диверсійні групи переховувалися у ваших гундяйських укриттях, вбиваючи українських громадян, як диверсійна група Стрєлкова. Вони вбивали українців, а потім з руками повними крові йшли в гундяйські сховища. Це не церква. (...) Підіть на Афон, покайтеся і виженіть з себе біса, щоб більше він вас не плутав".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики