Цензор.НЕТ

25.10.18 14:26

"Мені прийдеться вас застрелити, бо, може, ви є москальські шпіони", - охоронець опоблоківця Бойка - активістам проекту "Зупини лося!". ВIДЕО

Активісти проекту "Зупини лося!" провели рейд біля будівлі Кабміну й українського парламенту, розповівши нардепам, їхнім охоронцям і водіям про правила дорожнього руху, які регламентують паркування автомобілів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, головні депутатські порушення - паркування в заборонених місцях і парковка на тротуарі. Порушниками виявилися депутати, практично, всіх впливових фракцій Верховної Ради. Більшість з них, відмовлялися пояснювати свої порушення і тікали від активістів. Втім, більшість депутатських водіїв на прохання перепаркуватися ставилися з розумінням.

Наклейку "Зупини лося" отримав і автомобіль кортежу нардепа-опоблоківця Юрія Бойка, який припаркувався на тротуарі, не залишивши необхідного простору для руху пішоходів. Після цього автомобіль виїхав, а через деякий час знову припаркувався вже без наклейки, але порушивши ті ж вимоги ПДР.

"Я ж не буду світити проблему, чому я тут. У порядку порушення закону України про держтаємницю, а якщо я вам скажу - мені доведеться вас застрелити тому, що ви, може, москальские шпигуни", - заявив охоронець Бойка у відповідь на претензії активістів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики