Цензор.НЕТ

28.10.18 10:06

Фура з вівцями, яких два тижні тримали без їжі, прибула в Тульчин. ВIДЕО

Відповідно до наказу Держпродспоживслужби, 27 жовтня фуру з живими і загиблими вівцями відправили з Чорноморська в Тульчин Вінницької області.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на трансляцію УНН, овець доставили в Тульчин, де повинні спалити в філії ДП "Укрветсанзавод".

Директор фірми "Украніксар" Олена Севіч у коментарі Громадському радіо раніше повідомила, що фуру супроводжували зоозахисники і поліція.

Під час огляду фури виявлена одна шкура вівці без голови. Що трапилося з твариною, поки невідомо. На місці вивантаження стоїть сморід, каже журналіст УНН.

Укрінформ, посилаючись на зоозахисницю з Одеси Вікторію Козаченко, інформував, що під час розмитнення тварин, що вижили,  оформили як живих, що захистить їх від утилізації.

"На заводі підготували загін для тварин, а волонтери з Києва та Вінниці підтяглися і подбали про воду та їжу. Наше завдання номер один - якомога швидше туди доїхати і звільнити овець з машини і розсортувати", - повідомила Козаченко.

Зоозахисниця повідомила, що наразі не відомо, чи будуть здійснювати огляд тварин ветеринари Держпродспоживслужби вже сьогодні. Волонтери мають намір залишатися з вівцями, поки не з'ясується їх майбутнє.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики