Цензор.НЕТ

30.10.18 22:18

Польська прокуратура розпочала слідство проти української фірми-розробника комп'ютерної гри про концтабір Аушвіц-Біркенау. ВIДЕО

Окружна прокуратура у Варшаві відкрила слідство у справі ураїнський фірми "Aliens Games", яка розробляє комп'ютерні ігри. Йдеться про одну з ігор - "The Cost of Freedom - a Game about Polish Death Camps", яка незабаром вийде на ринок.

Провадження відкрито на підставі заяви глави польського Інституту національної пам'яті Ярослава Шарека, на думку якого поява такої гри є образою польського народу і пропагандою фашистського ладу, пише Цензор.НЕТ із посиланням на Польське радіо.

Дія гри буде розгортатися на території колишнього німецького концтабору Auschwitz-Birkenau, а гравець може вибрати одну з ролей – в’язня чи наглядача-есесівця.

В інтернеті з’явилися рекламні матеріали гри. Відео, серед іншого, містить сцени розстрілу і знищення в’язнів у газових камерах, а також фрази на кшталт "польські табори смерті", "де є гонор великого польського народу, де ваш гонор, польські пси?".

На сайті гри вказується, що вона сесійна, розрахована на багато користувачів і онлайнова. "Кожному гравцеві надається можливість розпоряджатися чужими життями в ролі жорстоких наглядачів або виживати і виношувати план втечі в ролі в'язнів. У грі присутня система крафтингу, збору луту, різні варіанти втечі, унікальний ігровий процес, заснований на боротьбі умів протилежних команд, хитрості і здатності видати себе не за того, ким ти є", - повідомляють розробники.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики