Цензор.НЕТ

31.10.18 18:14

Архітектори з різних міст України та Європи зберуться в Дніпрі для створення ідей організації сучасних суспільних просторів. ВIДЕО

5-10 листопада вперше в Дніпрі за ініціативи міського голови Бориса Філатова відбудеться архітектурний фестиваль "Міста України".

Організаторами заходу є Дніпровська міська рада, Дніпропетровська обласна організація Національної спілки архітекторів України, Придніпровська державна академія будівництва й архітектури. Заходи фестивалю проводитимуться за підтримки Міжнародного благодійного фонду "Культурна столиця".

"Мета фестивалю - сформувати професійне співтовариство, яке б могло надавати якісні пропозиції з архітектурних змін та благоустрою нашого міста. Одним із найважливіших подій фестивалю буде воркшоп, під час якого шість команд архітекторів України працюватимуть над пропозиціями щодо 6 майданчиків у центральних районах міста. Учасники запропонують своє бачення того, як можна організувати ці публічні простори якісно, ​​сучасно і комфортно", - розповів голова постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та місцевого самоврядування Артем Хмільник.

На фестиваль приїдуть близько 40 архітекторів із Дніпра, Одеси, Харкова, Києва, Вінниці, Тернополя. На захід запрошені також фахівці зі Словаччини, Нідерландів, Німеччини, Словенії, Великої Британії та інших країн.

Архітектори з різних міст України та Європи зберуться в Дніпрі для створення ідей організації сучасних суспільних просторів 01
Архітектори з різних міст України та Європи зберуться в Дніпрі для створення ідей організації сучасних суспільних просторів 02

"Для комфорту жителів і гостей Дніпра, на наш погляд, необхідно переосмислити й адаптувати центральні вулиці і проспекти міста відповідно до сучасних потреб. Саме тому в заході візьмуть участь спікери, лектори, консультанти з країн, де в питаннях формування громадського простору досягли найбільших успіхів", - зазначив начальник головного архітектурно-планувального управління - головний архітектор міста Дмитро Волик.

У програмі фестивалю, крім воркшопу на тему публічного простору і презентації його результатів, лекції від українських архітекторів-практиків, виставки "Дні Данії" і проектів архітекторів України "950х600", інсталяції, круглі столи, екскурсії та студентський воркшоп.

"Особливість фестивалю в тому, що це відкритий захід. Упродовж тижня команди архітекторів готуватимуть свої пропозиції. В суботу відбудеться захист робіт у Будинку архітектора. Взяти участь в обговоренні проектів може кожен охочий. Тому запрошуємо всіх разом формувати майбутній зовнішній вигляд нашого міста" , - закликав заступник голови правління Дніпропетровської обласної організації Національної спілки архітекторів України Олексій Образцов.

Про деталі фестивалю та розклад заходів можна дізнатися на сторінці департаменту інноваційного розвитку мерії в мережі Facebook https://www.facebook.com/innodnipro/posts/985947698260254 і на сайті Дніпровської міської ради dniprorada.gov.ua.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики