Цензор.НЕТ

09.11.18 10:46

Луценко про вбивство Гандзюк: "У мене в голові як мінімум три прізвища основних підозрюваних у замовленні з 12 версій". ВIДЕО

Є три прізвища основних підозрюваних у замовленні вбивства активістки Катерини Гандзюк.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1" заявив Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

"У мене в голові як мінімум три прізвища основних підозрюваних у замовленні [вбивства Гандзюк] з 12 версій, які були висунуті, в тому числі у співпраці слідства з Катею Гандзюк. Якщо зараз я вам скажу хоч одне прізвище, я цим не допоможу слідству" , - сказав він.

За словами Генпрокурора, підозрюваний в організації нападу Сергій Торбін поки відмовляється називати того, хто замовив злочин. "Але з тих матеріалів, якими я володію, слідство ще кілька днів тому впевнено могло зробити серйозні кроки для затримання замовника", - зазначив Луценко.

Глава ГПУ додав, що злиття інформації щодо ходу розслідування з боку активістів шкодить слідству, але він має "серйозну впевненість", що замовника у кінцевому підсумку буде встановлено.

Луценко також сказав, що наступного тижня сподівається на успіхи в цій справі від СБУ, яка займається встановленням замовника нападу на Гандзюк.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики