Цензор.НЕТ

10.11.18 18:09

За проведення фейкових виборів в ОРДЛО Росію чекають нові міжнародні санкції, - Клімкін. ВIДЕО

За організацію 11 листопада фейкових виборів на окупованій території Донбасу Росію чекає посилення міжнародних санкцій.

Про це на своїй сторінці у Facebook заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, інформує Цензор.НЕТ.

"Держава-окупант завтра планує здійснити черговий злочин на українській землі - провести так звані вибори на окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Кремль влаштовує чергову циркову виставу для того, щоб приховати свої злочини. Реакцією на такі злочинні дії авторитарного кремлівського режиму та його посіпак на окупованих територіях буде посилення міжнародних санкцій. І ми з нашими партнерами вже працюємо над цим!"- написав Клімкін.

У відеозверненні до цього посту Клімкін сказав, що організація фейкових виборів - це "злочин проти тих, хто страждає на окупованій території, злочин проти України, злочин проти міжнародного права, а також злочин, щоб приховати всі інші злочини, вчинені Росією".

Дипломат упевнений, що за злочини обов'язково буде покарання, "звичайно, це і санкції, і те, що будь-яка цивілізована людина не буде цей злочин сприймати".

Клімкін також закликав жителів окупованих територій не брати участі в цих "виборах". "У мене заклик до всіх тих, хто страждає на окупованих територіях, не тільки як міністра закордонних справ, а насправді дуже простий і людський заклик: не віддавайте свій голос на цих фейкових виборах, не беріть участі в них, не дайте Росії легітимізувати ці вибори... і окупацію Донбасу", - звернувся він.

Міністр підкреслив, що голоси місцевих жителів будуть важливими "на справжніх виборах, коли Росія і її зброя заберуться з Донбасу, коли вибори будуть організовані Україною та міжнародною спільнотою", визначатимуть долю "українського, а не окупованого Донбасу".

За проведення фейкових виборів в ОРДЛО Росію чекають нові міжнародні санкції, - Клімкін 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики