Цензор.НЕТ

12.11.18 13:20

Гройсман: Зміни до Конституції - це захист реформи децентралізації на майбутні десятиліття, а можливо, й віки. ВIДЕО

Необхідний системний підхід до оновлення плану дій щодо реалізації стратегій регіонального розвитку.

гройсман

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман сказав у ході засідання Ради регіонального розвитку.

"У 2014-2015 роках ми створили всю законодавчу базу для створення регіональних стратегій, стратегій регіонального розвитку. Але якщо ми їх проаналізуємо, то ми побачимо, що ті витрати, у більшості випадків, витрати, які мають бути спрямовані на реалізацію стратегії, на жаль, спрямовуються на інші цілі. Стратегії залишаються просто лежати на папері, але в них є дуже чіткі визначення тих завдань, які стоять перед громадами. Тому питання оновлення стратегій має дуже важливе значення", - сказав В.Гройсман під час засідання Ради регіонального розвитку.

Він наголосив, що необхідно підійти системно до оновлення плану дій з реалізації стратегій, який спиратиметься на власний досвід.

"Безумовно, ми не зможемо уникнути змін до Конституції України, оскільки ми маємо закріпити в Основному законі повсюдність місцевого самоврядування, ми маємо забезпечити розподіл влади з області на рівень громади за принципом субсидіарності. І якщо хочете, то зміни до Конституції - це і є захист реформи на майбутні десятиліття, а можливо, й віки", - додав В.Гройсман.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики