Цензор.НЕТ

13.11.18 10:14

"Він виконав обов’язок офіцера до кінця!": Бойові побратими підполковника Сєнчева розповіли про останній бій заступника командира 3-го окремого полку спецпризначення за Савур-Могилу. ВIДЕО

Заступник командира 3-го окремого полку спеціального призначення з роботи з особовим складом Сергій Сєнчев брав участь в антитерористичній операції на сході України з початку квітня 2014 року. 4 серпня 2014 року в складі зведеного підрозділу він виконував бойове завдання під курганом Савур-Могила, де зазнав смертельного поранення.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Підполковника разом з іншими пораненими евакуювали вертольотом до польового госпіталю в місті Оріховому Запорізької області, але серце Сєнчева зупинилося дорогою до госпіталю.

Читайте таож: Пам'яті Сергія Сєнчева - справжнього офіцера з виховної роботи

"Батько Сергія Олексійовича, Олексій Олексійович, розповів такий моторошний факт про Савур-Могилу. Коли він (батько Сергія. - Ред.) був курсантом Донецького політичного училища, він складав присягу (він показував мені фото) безпосередньо на Савур-Могилі. Він зі сльозами на очах говорив "я ніколи не думав, що через стільки років мій син загине саме на цьому місці". З цього життя Господь забирає найкращих. І він справді був найкращим. Військовослужбовці, які проходять службу в нашому полку, дуже часто його згадують. Людина була з великої літери. Дуже важко приймати факт, що його немає. Він був для всіх нас прикладом мужності, героїзму, офіцерської честі", - розповів його бойовий побратим.

Сергій Олексійович Сєнчев народився 8 липня 1973 року в Донецьку в родині військовослужбовця. У 1988-1990 рр. навчався в Свердловському Суворовському училищі. Після його закінчення став курсантом Донецького вищого військово-політичного училища інженерних військ і військ зв'язку (1990-1994 рр.) і проходив військове стажування в 9-й окремій бригаді спеціального призначення ГРУ ГШ ЗС СРСР, яка дислокувалася в Кропивницькому (Кіровоград). Закінчивши з відзнакою військовий виш, Сергій Сєнчев обіймає посаду заступника командира роти спеціального призначення з виховної роботи названої бригади (згодом було реформовано в 50-й навчальний центр спеціальної підготовки і 50-й окремий навчальний загін спеціальної підготовки).

Читайте також: 12 червня 2014 року. Перший бій за Савур-Могилу: "Вогонь противника на Савур-Могилі приборкали, не розумію, чому нам наказали відступати"

У 2012 році перевівся до 3-го окремого полку спеціального призначення заступником командира полку з роботи з особовим складом. Перебуваючи на службі, він вступив до Одеського національного університету ім. І. Мечникова, де опанував спеціальність психолога.

Підполковник Сєнчев на жодному з польових виходів не спав у штабному наметі, ночував разом із солдатами. До бійців ставився по-особливому, так само ставилися солдати до офіцера.

Указом Президента України № 873/2014 від 14 листопада 2014 року "за особисту мужність і героїзм, проявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі" Сергій Сєнчев нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики