Цензор.НЕТ

19.11.18 17:16

"Взагалі ситуація достатньо тупикова", - Луценко про справу нападу нардепа Пономарьова на журналіста Цензор.НЕТ. ВIДЕО

Генеральний прокурор України Юрій Луценко, коментуючи ситуацію, яка склалася з нападом нардепа Олександра Пономарьова на кореспондента Цензор.НЕТ Івана Марусенко, заявив, що "прокуорори" працюють "

Про це в кулуарах Ради заявив сам Юрій Луценко, відповідаючи на запитання кореспондента Цензор.НЕТ про те, як рухається розслідування "справи Пономарьова".

Генпрокурор заявив: "Проводимо дорозслідування. Взагалі ситуація достатньо тупикова. Ця справа була розглянута комітетом і відправлена до Верховної Ради, а з Верховної Ради через передканікуляний стан повернута до ГПУ. Закон, з одного боку, не передбачає повернення до справи без якихось нових ознак. Які нові ознаки можна встановити в тому правопорушенні поки що прокурори не змогли дати відповідь. Працюємо над цією справою також".

Нагадаємо, 7 лютого екс-"регіонал" Олександр Пономарьов у кулуарах Верховної Ради вихопив з рук і забрав мобільний телефон у парламентського кореспондента Цензор.НЕТ Івана Марусенка, коли журналіст знімав на камеру телефона коментар нардепа.

Редакція Цензор.НЕТ розцінює вчинок Пономарьова як перешкоджання журналістській діяльності та вважає це підставою для відкриття кримінального провадження.

"За 7 років роботи парламентським кореспондентом не пам'ятаю такого жахливого і нахабного ставлення до журналістів з боку депутатського корпусу. Депутат Пономарьов мало того, що почав говорити журналістам, де і як вони мають знімати, ще й вихопив камеру, позбавивши мене можливості виконувати свою роботу. До того ж, якби не піднявся скандал, то я думаю, що свого телефона я б більше не побачив. Крім того, Пономарьов негідно прикривався своєї депутатською недоторканністю. Навіть найбільш агресивно налаштовані "регіонали" не дозволяли собі вихоплювати і забирати камеру", - прокоментував інцидент парламентський кореспондент Цензор.НЕТ Іван Марусенко.

Варто зазначити, що зйомка і сам інцидент відбувалися в публічному місці - кулуарах Верховної Ради.

Того ж дня прокуратура міста Києва розпочала кримінальне провадження щодо перешкоджання народним депутатом України Олександром Пономарьовим професійній діяльності журналістів, серед іншого, журналіста Цензор.НЕТ Івана Марусенка.

Водночас регламентний комітет ВР не підтримав подання на притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Пономарьова. У підсумку Луценко в Раді заявив про "зупинку правосуддя" і зрив розгляду подань ГПУ на нардепів Пономарьова, Вілкула, Колєснікова та Дунаєва.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики