Цензор.НЕТ

21.11.18 17:41

Гройсман доручив з'ясувати обставини реставрації пам'ятника більшовику Артему у Святогорську. ВIДЕО

У Святогорську Донецької області закінчено перший етап реставрації пам'ятника радянському революціонеру Артему (Федору Сергєєву).

Про це повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Олександр Куць, передає Цензор.НЕТ.

"Завершується перший етап реставрації пам'ятки національного значення - пам'ятника Артему в Святогорську. Всього на його відновлення з обласного бюджету виділили 388 тисяч гривень. За виконання робіт взялися львівська та київська фірми "Львівпроектреставрація" і "Мегаград". Але повністю завершити проект цього року реставратори не встигнуть, тому другий етап почнеться навесні, з настанням тепла", - написав він.

Згідно з додатком до постанови Кабінету міністрів №928, цей пам'ятник внесено до Державного реєстру нерухомих пам'яток України. Таким чином, він не потрапляє під закон про декомунізацію, оскільки є пам'яткою національного значення.

У свою чергу, віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко повідомив у своєму Twitter, що глава уряду Володимир Гройсман доручив Українському інституту національної пам'яті "з'ясувати всі обставини реставрації пам'ятника більшовицькому терористові і сепаратистові [...] всупереч Закону про декомунізацію".

Гройсман доручив зясувати обставини реставрації памятника більшовику Артему у Святогорську 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики