Цензор.НЕТ

22.11.18 09:53

Під час вшанування 85-х роковин Голодомору в Неаполі сталося диво, - УГКЦ. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

В італійському Неаполі під час вшанування 85-х роковин Голодомору сталося диво - згусток крові святого Януарія розрідився в руках глави УГКЦ Блаженнішого Святослава.

Це сталося в неділю, 18 листопада, повідомляє Секретаріат глави УГКЦ в Римі, передає Цензор.НЕТ.

Як зазначається, мощі св. Януарія архієпископ Неаполя кардинал Крішенціо Сепе особисто виставив для вшанування з нагоди історичного візиту глави УГКЦ в архиєпархії Неаполь у рамках вшанування 85-х роковин Голодомору. На завершення Божественної літургії Предстоятель УГКЦ благословив вірян реліквією, а отже процесійно переніс її до місця зберігання - спеціального сховища в бічній каплиці собору. У момент покладання реліквії в сховище кров св. Януарія миттєво стала рідкою.

Хранитель реліквії повернувся до вірян з оголошенням: "Я маю сказати вам важливе повідомлення, сталося диво: кров св. Януарія стала рідкою в руках Блаженнішого Святослава" – і продемонстрував капсулу з повністю розрідженою кров'ю.

Після цього глава УГКЦ знову благословив вірян мощами святого.

"Під час процесійної ходи, коли я з трепетом ніс мощі св. Януарія, я просив у нього про заступництво за український народ та припинення війни в Україні", – розповів Блаженніший Святослав.

Під час вшанування 85-х роковин Голодомору в Неаполі сталося диво, - УГКЦ 02

"Чудо крові св. Януарія" є викликом для сучасної науки. Його кров застигла ще в IV столітті і тричі на рік переходить в рідкий стан: 19 вересня, 16 травня і в суботу перед першою неділею травня. В останній раз це диво сталося під час відвідувань архиєпархії Папою Римським Франциском: кров розрідилася наполовину.

Місцеве населення вірить, що диво розрідження крові св. Януарія є знаком того, що він піклується про їхнє місто і вислуховує їхні молитви.

Неаполітанського святого шанує як католицька, так і православна Церкви. Януарій - італійський священномученик, був єпископом, мученицьку смерть прийняв близько 305 року, йому відрубали голову. Християни Неаполя взяли тіло святого, а його засохлу кров зібрали з землі в посудину. На його могилі упродовж століть відбувається багато чудес.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики