Цензор.НЕТ

29.11.18 14:57

Воєнного стану мають боятися злочинці і вороги України, нормальним людям боятися нічого, - Аваков. ВIДЕО

Глава МВС Арсен Аваков заявляє, що введення воєнного стану зобов'язує правоохоронців не допускати ніяких провокацій у країні - ні на територіях, де введено воєнний стан, ні в інших регіонах країни.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МВС, про це він повідомив під час координаційної наради оперативного штабу органів системи МВС у четвер.

"Воєнний стан передбачає величезний обсяг повноважень, тому робота наших підрозділів має бути дуже чіткою. Ми не маємо допустити жодних провокацій, ані на територіях, де введено воєнний стан, ані в інших регіонах країни. Тобто мають боятися злочинці та вороги країни, нормальним людям боятися немає чого. Своєю роботою на місцях ми повинні це показувати", - сказав Аваков.

Він зазначив, що функціонал правоохоронних органів системи МВС в умовах воєнного стану не змінюється.

"Я вимагаю повної концентрації наших дій і неухильного дотримання норм чинного законодавства. Для оперативного реагування створено координаційний штаб МВС під керівництвом заступника міністра Вадима Трояна", - повідомив А.Аваков.

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану строком на 30 днів у таких областях, як Вінницька, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська, а також це стосується внутрішніх вод Азово-Керченської акваторії.

Рішення про введення воєнного стану прийнято в зв'язку з актом агресії Росії проти України в Керченській протоці. В результаті незаконних дій російських силовиків було захоплено три кораблі ВМС України і взято в полон 24 українських військовослужбовців.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики