Цензор.НЕТ

03.12.18 14:59

У період воєнного стану Рада працює в штатному режимі, але ключовий наголос робитиметься на питаннях безпеки і оборони, - Парубій. ВIДЕО

Верховна Рада України в період дії воєнного стану, введеного в 10 областях країни, працюватиме в штатному режимі.

Про це сказав голова Верховної Ради Андрій Парубій під час брифінгу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"Верховна Рада діє у штатному режимі. Звичайно, що ключовий наголос протягом цього і наступного тижня буде робитися на питаннях безпеки й оборони, адже воєнний стан - це превентивні заходи для максимальної мобілізації та для готовності в разі повномасштабної атаки Російської Федерації перейти до оборони української землі та української держави", - сказав Парубій.

Водночас спікер наголосив, що керівництво держави робить усе можливе, щоб воєнний стан жодним чином не обмежував прав і свобод громадян, а стосувався лише мобілізації, координації та підготовки сектору безпеки на випадок більш активних дій з боку країни-агресора.

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану терміном на 30 днів у таких областях, як Вінницька, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська, а також це стосується внутрішніх вод Азово-Керченської акваторії.

Рішення про введення воєнного стану ухвалено у зв'язку з актом агресії Росії проти України в Керченській протоці. Унаслідок незаконних дій російських силовиків було захоплено три кораблі ВМС України і взято в полон 24 українських військовослужбовців.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики