Цензор.НЕТ

06.12.18 13:45

Рада ухвалила закон про гуманітарне розмінування. ВIДЕО

Верховна Рада у другому читанні та в цілому ухвалила законопроект №9080-1 "Про протимінну діяльність в Україні". За відповідне рішення було віддано 242 голоси "за".

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

Як зазначив народний депутат (БПП) Артур Герасимов, Україна через агресію РФ на сході належить до країн-лідерів за масштабами замінованої території.

"Є фінансування багатьох міжнародних організацій, Євросоюзу, НАТО і зараз це питання прискориться завдяки цьому законопроекту", - заявив він у кулуарах парламенту.

Слід зазначити, що голосуванню передував розгляд правок до документа.

Після цього законопроект намагалися ухвалити кілька разів, але в парламенті не знаходилося необхідної кількості голосів. Депутати були не згодні з порядком ліцензування, який вказаний у статті 31.

У зв'язку з цим секретар комітету з нацбезпеки і оборони Іван Вінник з трибуни вніс правку, яка вилучила згадку в законі ліцензування, яке мало здійснювати Міністерство економічного розвитку.

"Ухвалили закон про правила використання грошей на розмінування. На це рішення чекали наші міжнародні партнери, які готові ці гроші давати, але бояться їхнього розкрадання… Закон ухвалено з меншими можливостями красти гроші міжнародних партнерів та українських платників податків", - повідомив нардеп від "Самопомочі" Єгор Соболєв.

Рада ухвалила закон про гуманітарне розмінування 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики