Цензор.НЕТ

06.12.18 17:35

Українці масово залишають євробляхи в словацькому селі Вубля. ВIДЕО

З моменту введення в Україні нових правил розмитнення в словацькому селі Вубля під відкритим небом було залишено понад сотню старих автомобілів з іноземною реєстрацією.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сюжет "5 каналу".

Зазначається, що біля будинку словака Александерса Чіпатса на околиці села Вубля неподалік словацько-українського кордону невідомі кинули близько півсотні автомобілів. Чоловік припускає - це машини українських заробітчан, за які, після введення нових правил розмитнення, вони мали внести заставу на митниці.

"Екологічна служба Словацької республіки не дозволить на такій несанкціонованій незаконній стоянці тримати довго машини. Це такі нулі, нулі, нулі, що я навіть боюся про це думати. Я справді не сплю, я справді переживаю, не хочеться порушувати жодних законів", - розповіла дружина Александерса українка Світлана.

Не знає, як зарадити ситуації з несанкціонованою стоянкою і староста села. Така ситуація застала місцеву владу зненацька. З ночі на 25 листопада тут почали масово кидати автомобілі.

"Йдеш після обіду селом і немає жодного, а вранці там уже стоять припарковані авто. І ви навіть не знаєте, звідки вони взялися і хто їх туди вночі пригнав. Це одна з проблем. Інша в тому, що ці автомобілі часто розбирають на запчастини. Тобто частини автомобіля зникають, а сам кузов у ​​нас у селі залишається валятися як лом або сміття", - скаржиться Надія Сєркова.

Нагадаємо, 25 листопада набули чинності закони № 8487 та № 8488 про акцизи на легкові автомобілі, а також про посилення контролю над переміщенням і використанням автомобілів іноземної реєстрації.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики