Цензор.НЕТ

11.12.18 23:51

Популізм і гра з сентиментами населення закінчується банкрутством економіки і крахом країни, - Яценюк. ВIДЕО

Лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк на зустрічі зі студентами та викладачами Тернопільського національного економічного університету (ТНЕУ) розповів про своє бачення економічної політики держави.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі "Народного фронту".

"Без адекватних політиків і адекватної політики не буде ні сильної економіки, ні сильних фінансів, ні сильної країни. Країна потрапила у вир популізму і політичної брехні. Розповідають, що тільки отримають владу - завтра підвищать зарплати й пенсії і взагалі буде введена нова національна грошова одиниця сильніша, ніж долар США чи євро. Популізм і гра з сентиментами населення завершується банкрутством економіки і крахом країни", - сказав лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк

Арсеній Яценюк наголосив, що є прихильником "дуже жорсткої бюджетної дисципліни": "Не можна тратити більше, ніж заробляєш. Це можна робити рік, два чи три". Проте якщо робити так на постійній основі, це може мати для країни катастрофічні наслідки, як відбулося на початку 2014 року, підкреслив лідер "Народного фронту".

Він нагадав, що коли став прем'єр-міністром, в кінці лютого 2014-го на Єдиному казначейському рахунку було 108 000 гривень: "Нам залишили 108 000 на 42 мільйони населення, а ще - 73 мільярди доларів боргів, які треба обслуговувати".

Популізм і гра з сентиментами населення закінчується банкрутством економіки і крахом країни, - Яценюк 01
Популізм і гра з сентиментами населення закінчується банкрутством економіки і крахом країни, - Яценюк 02
Популізм і гра з сентиментами населення закінчується банкрутством економіки і крахом країни, - Яценюк 03

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики