Цензор.НЕТ

12.12.18 10:36

Сухопутні війська відіграють вирішальну роль в операції Об'єднаних сил, - Наєв привітав військовослужбовців Сухопутних військ України з професійним святом. ВIДЕО

Командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв привітав Сухопутні війська ЗСУ з професійним святом.

Про це йдеться в привітанні Командувача Об'єднаних сил Сергія Наєв з нагоди Дня Сухопутних військ Збройних сил України, передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні, 12 грудня, український народ і його Збройні Сили вшановують найбільш численний вид Збройних Сил України - Сухопутні війська України. Історія цього виду військ унікальна та овіяна багатовіковою бойовою славою. З давніх часів, ще від періоду зародження української нації, саме наше військо вважалося найсильнішим та наймогутнішим, яке поважали всі армії тогочасного світу. Гідно продовжуючи традиції попередніх поколінь захисників України, Сухопутні війська і сьогодні, в умовах неоголошеної війни в реальній бойовій обстановці на сході нашої держави захищають рідну землю від агресора і відіграють вирішальну роль в операції Об'єднаних сил. День Сухопутних військ Збройних сил України - свято сильних і мужніх людей, справжніх патріотів, надійних захисників. Це день тих людей, які сьогодні боронять свободу, незалежність і віру всієї країни", - зазначив Наєв.

"Я високо ціную майстерність та професіоналізм особового складу Сухопутних військ Збройних Сил України, висловлюю вдячність за сумлінне виконання конституційного обов’язку, відвагу, героїзм та самопожертву, відданість професії, народу та Батьківщині, продемонстровані в ході операції Об'єднаних сил на території Донецької та Луганської областей. Від щирого серця бажаю Вам і Вашим родинам здоров’я, злагоди, миру і благополуччя, добра та сімейного затишку, успіхів у ратній праці на благо нашої квітучої, вільної України! Разом переможемо! Слава Україні!" - додав він.

Сухопутні війська відіграють вирішальну роль в операції Обєднаних сил, - Наєв привітав військовослужбовців Сухопутних військ України з професійним святом 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики