Цензор.НЕТ

18.12.18 13:59

Навіть якщо мораторій на продаж не буде продовжено, ринок землі не запрацює: немає законодавчої бази, - Березенко. ВIДЕО

Мораторій на землю необхідно продовжувати не більше, ніж на рік.

Про це в кулуарах Верховної Ради заявив заступник голови фракції БПП Сергій Березенко, передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

"Всі ці альтернативні закони обертаються навколо питання продовження дії мораторію. Одні пропонують до 2020 року, інші до 2024-го, треті ще пізніше. Ми вважаємо, що потрібно знайти якусь золоту середину. Якщо і потрібно продовжити мораторій, то потрібно продовжити на короткий термін, але лише для того, щоб підготувати відповідне законодавство, щоб запустити ринок землі в Україні. На жаль, потрібно визнати, що щороку ми говоримо те ж саме, що потрібно підготувати відповідну документацію, що потрібно підготувати законодавчу базу для того, щоб запустити ринок землі, але на кінець року уряд не вносить такі пропозиції. Ми, очевидно, будемо голосувати за той закон, який дозволить продовжити мораторій не більше, ніж на один рік, або до моменту голосування за відповідне законодавство щодо запуску ринку землі. Якщо буде запропоновано урядом пакет законів, умовно, в січні, і ми зможемо розглянути до кінця лютого, то з моменту голосування цієї законодавчої бази мораторій повинен зніматися. Якщо цих законів не буде, то потрібно усвідомлювати, що навіть якщо мораторій не буде продовжений (наприклад, не набереться голосів для продовження), то ситуація все одно не зміниться, тому що ринок не запрацює, оскільки немає жодного нормативно-правового акту, який запустив відповідний ринок. М'яч на полі уряду, ми чекаємо внесення законів, які дозволять розблокувати цей процес", - заявив Березенко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики