Цензор.НЕТ

24.12.18 00:11

Терористи РФ проводять масштабні навчання на Донбасі, - Гуцуляк. ВIДЕО

Командування російських окупаційних військ проводить на окупованих територіях масштабні командно-штабні навчання з відпрацювання питань управління діями з'єднань, частин і підрозділів під час ведення оборони з подальшим переходом у контрнаступ із метою виходу до адміністративних кордонів Донецької і Луганської областей.

Про це напередодні поінформував спікер Міноборони Дмитро Гуцуляк із посиланням на повідомлення Головного управління розвідки, передає Цензор.НЕТ.

"У рамках навчання до вищого ступеня бойової готовності приведено більшість підрозділів російських окупаційних військ на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей. Водночас під час навчань передбачено розгортання командних пунктів окремих з’єднань і частин 1-го та 2-го АК ЗС РФ у нових районах на непідготовленій і незнайомій місцевості", - повідомив Гуцуляк.

За даними розвідки, у такий спосіб російське окупаційне командування намагається досягти максимального наближення проведення заходів бойової підготовки до умов ведення бойових дій.

"Водночас російське окупаційне командування проводить серед особового складу так звану "роз’яснювальну роботу", що скасування такзваної "13-ї заробітної плати", замість якої буде виплачено лише премію у розмірі 5 тис. російських рублів, пов’язано з "непередбачуваними витратами на посилення бойової готовності" нібито з огляду з "напруженням ситуації в Україні та можливим наступом ЗС України", - повідомив спікер Міноборони.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики