Цензор.НЕТ

24.12.18 13:49

Машина швидкої у Львові наїхала на жінку з дитиною, які стояли на тротуарі. ВIДЕО камер спостереження

У суботу, 22 грудня, на вулиці Генерала Чупринки у Львові швидка, рухаючись заднім ходом тротуаром, збила матір та її дворічну доньку.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє депутат Львівської міськради, голова ГО "Варта 1" Ігор Зінкевич.

За словами матері, яку він цитує, бригада лікарів і водій заявили, що не винні в події, та відмовилися везти постраждалих до лікарні.

"У суботу, ми чeкали таксі на тротуарі і від удару ззаду я полетіла вперед, а дитина, коли я озирнулася, вжe була далeко під колeсами машини. Я зупинила машину і кинулася витягати дитину, витягнувши її, оглянула, вона була в стрeсовому стані і жахливо плакала. Водій вийшов і сказав, що нас не бачив, що я нeдоглeділа дитини і сама в усьому винна", - зазначила мати дитини.

Про те, що мати сама винна в аварії, заявив також медпрацівник швидкої.

"Підійшов їхній співробітник, сказав, що все бачив, і він свідок, що я сама винна, занадто близько стояла до машини і водій мене не міг побачити", - розповіла жінка.

На щастя, серйозних ушкоджень ні жінка, ні її донька не зазнали - лише садна і шок.

Після наїзду швидкої жінка викликала таксі і поїхала до лікарні. "Сьогодні 24.12.2018 ми ще здамо аналізи УЗД і, думаю, нас випишуть додому", - повідомила постраждала. Вона також повідомила, що написала заяву в поліцію.

На опублікованому відео з камер спостереження видно, як автомобіль "швидкої допомоги" їде тротуаром заднім ходом і збиває двох людей, які стоять. Після зупинки авто з нього вибігли медики.Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики