Цензор.НЕТ

25.12.18 09:05

В мені 40 осколків сидить дякуючи тим, кого захищає ця п###ль, він відробляє кремлівські гроші, - нардеп Мосійчук побився з політологом Семченком у прямому ефірі. ВIДЕО

Народний депутат Ігор Мосійчук та політолог Олександр Семченко побилися в ефірі програми "Епіцентр української політики" на телеканалі Newsone.

Відео опубліковано на сайті телеканалу, передає Цензор.НЕТ.

"Я стверджую, що у вас в ефірі сидить російський пропагандист, який працює за російські гроші. Більше того, працює за гроші Кадирова. Зараз він сидить навпроти мене. На жодне питання цієї особи я відповідати не буду. Я стверджую на всю країну, що Семченко є кремлівським пропагандистом, який відпрацьовує гроші Кремля, який за власний кошт Кремля ходить у Лук'янівське СІЗО, робить інтерв'ю з кілером Кадирова, який там утримується, Дінго. Розумієте? Він зараз ось тут в ефірі", - заявив Мосійчук.

Після цих слів ведучий дав слово Семченку, який відповів, що "душевнохворими мають займатися психіатри". У залі зааплодували, а Мосійчук заявив, що виходить з ефіру і обґрунтував свою позицію: "У мені 40 осколків сидить завдяки тим, кого захищає ця п###ль. Ви знали. І ви запросили на програму його. Як можна висловлюватися в разі, коли стріляти потрібно. Мій охоронець на тому світі. Людина - випадковий перехожий. Це п###ло, інакше його не назвеш, захищає кілера, який стріляв у Аміну (Окуєву. - Ред.), яку потім убили. І я стверджую , що він відпрацьовує кремлівські гроші".

Ведучий просив Мосійчука залишитися і коментувати інформацію без контакту із Семченком. Однак після словесної перепалки нардеп накинувся на опонента і почав вимагати у ведучого, щоб той пішов з ефіру. Бійку розняли, ведучий умовив Семченка піти з ефіру.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики