Цензор.НЕТ

27.12.18 12:21

Зростання ВВП за підсумками 2018 року становитиме понад 3%, - Кубів. ВIДЕО

Крім того, зросли промислове виробництво та експорт, а рівень тіньової економіки знизився. Але для "справжнього економічного прориву" цього замало.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на засіданні уряду 27 грудня заявив перший віце-прем'єр Степан Кубів.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Нам вдалося забезпечити фінансову стабільність та економічне зростання в 2018 році, - Гройсман. ВIДЕО

Він зазначив, що у 2018 році вдалося забезпечити економічне і промислове зростання. Цього року українські промисловці виготовили на 2% більше продукції, ніж минулого.

За словами Кубіва, зростає і український експорт. У 2018 році Україна поставила за кордон продукції майже на 39 млрд доларів.

Окремо перший віце-прем'єр відзначив успіх переговорів про економічну співпрацю із зарубіжними партнерами. У 2018 році було закінчено переговори про створення вільної економічної зони з Ізраїлем, і на початку 2019 року ця угода буде підписана. Також відбулися серйозні переговори з Китаєм.

За словами Кубіва, рівень тіньової економіки скорочується.

Для відчутних результатів і "справжнього економічного прориву" необхідне зростання економіки на 5-7% на рік, вважає перший віце-прем'єр. На думку Кубіва, цього можна досягти завдяки залученню інвестицій, кадровому оновленню, спрощенню ведення бізнесу, розвитку інфраструктури, кооперації на місцях.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики