Цензор.НЕТ

30.12.18 21:12

Всіх, хто на сьогодні проходить військову службу, забезпечать службовим житлом або нададуть компенсацію за його винайм, - Полторак. ВIДЕО

Міністр оборони України Степан Полторак під час робочої поїздки до Львівської області висловив сподівання, що наступного року вдасться значно поліпшити ситуацію з вирішення житлової проблеми військовослужбовців.

За його словами, всіх військовослужбовців, які нанаразі проходять службу, буде забезпечено житлом за двома формами, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Міноборони.

"Перша - це службове "штатно-посадове" житло, будівництво якого триває на території всієї країни. Вчора в Чугуєві 92-ій бригаді ми вручили вже не просто квартири, а цілих два будинки. Наступного року плануємо здати стільки ж, зокрема гуртожитки для сержантів. Фактично 92-га бригада стане першим підрозділом у Збройних силах України, який буде повністю забезпечено житлом", - повідомив Степан Полторак.

За словами міністра оборони, другий спосіб вирішення житлової проблеми - можливість отримувати компенсацію від держави за винайм військовослужбовцями житла.

"При цьому порядок оформлення документів стане максимально спрощеним. Потрібно буде надати лише три довідки, а саме: рапорт на отримання компенсації, довідку про склад сім'ї та довідку про відсутність житла, - зазначив Степан Полторак. - Раніше ця процедура тривала надто довго і право на грошову компенсацію мали лише офіцери. Зараз таке право буде надаватися також військовослужбовцям військової служби за контрактом".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики