Цензор.НЕТ

09.01.19 21:00

Рада міжнародних експертів ініціювала ветування ще 12 кандидатів в Антикорупційний суд. ВIДЕО

У середу, 9 січня, відбулося друге засідання Громадської ради міжнародних експертів (ГРМЕ).

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на youtube-трансляцію засідання, сумнівними кандидатами визнано Інну Білоус, Івана Соловйова, Дмитра Ягунова, Петра Феськова, Тетяну Черниш, Олега Кімстача, Миколу Дідика, Віктора Онуфрієва, В'ячеслава Дмитрієва, Петра Бурду, Олексія Омеляна і Руслана Хитрика.

Їхню доброчесність і професіоналізм розглянуть на спільному засіданні з Вищою кваліфікаційною комісією суддів.

Причинами для ініціювання вето стали сумніви щодо майна кандидатів або їхніх родичів, питання викликала також інформація в майнових деклараціях претендентів.

Також представники ОСМЕ висловили сумнів щодо професійності Білоус, яка ухвалила рішення про заборону мирних зібрань, Кімстачова, який з порушенням підслідності ухвалив рішення у справі за позовом іншого судді свого суду, Бурди, який приймав рішення поза процесуальними строками, і Хитрика, який потрапив у ДТП в стані алкогольного сп'яніння ще й посеред робочого дня, в який ухвалив не менше 12 рішень.

Нагадаємо, 4 січня відбулося перше засідання ОСМЕ, на якому ініціювали ветування восьми кандидатів - Оксани Голуб, Анатолія Квятковського, Анатолія Загороднього, Ігоря Штульмана, Юрія Кулініча, Дмитра Тишка, Тараса Зайця і Євгена Мартинова.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики