Цензор.НЕТ

16.01.19 10:00

Томос - це перемога України, може, важливіша, ніж перемога на фронті, - Порошенко. ВIДЕО

Томос - це фундамент побудови держави.

Про це заявив президент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками бізнесу та громадськості у Волинській області, передає Цензор.НЕТ.

"Томос - це перемога України і поразка Росії, можливо, не менше, а може, й більше важлива, ніж перемога на фронті. Адже це є фундамент побудови держави. І саме тому зараз для нас це так важливо", - заявив Порошенко.

Нагадаємо, 6 січня в церкві святого Георгія в резиденції Вселенського патріархату в Константинополі під час святкової літургії за участю Патріарха Варфоломія предстоятелю Православної церкви України Епіфанію вручили Томос про автокефалію української церкви.

Після надання Томосу Україні Президент Петро Порошенко заявив про те, що гарантує повагу до релігійного вибору і віросповідання кожного громадянина країни.

15 грудня на Об'єднавчому соборі предстоятелем Української помісної православної церкви обрали митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, представника Української православної церкви Київського патріархату.

Тоді ж почався перехід парафій УПЦ МП у ПЦУ. В інтернеті навіть створили інтерактивну карту таких переходів. Предстоятель Православної церкви України (ПЦУ) митрополит Київський і всієї України Епіфаній заявив, що всі віряни в Україні мають добровільно обирати свій релігійний центр.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики