Цензор.НЕТ

18.01.19 10:35

"Джастін Трюдо - нащадок українських нацистів", - канадський телеканал присвятив сюжет викриттю російської пропаганди. ВIДЕО

Канадський суспільний мовник CBC News у вечірньому прайм-таймі показав сюжет про спрямовану проти Канади роботу російської пропагандистської машини.

Сюжет став частиною провідної щоденної аналітичної програми The National, передає Цензор.НЕТ.

Кореспондент CBC News у Москві Кріс Браун на прикладі брехливої ​​пропаганди телеканалу "Росія 1" показав, як напередодні виборів в Україні Кремль намагається ускладнити відносини між Україною та її міжнародними партнерами.

"Дмитро Кисельов посідає особливе місце серед російських пропагандистів. Він - єдиний російський журналіст, проти якого діють канадські санкції, накладені за поширення кремлівської брехні", - зазначає канадський телеканал, додаючи, що у своїх шоу, які виходять у прайм-тайм, у 2019 році Кисельов сконцентрувався на Канаді.

Журналісти розповіли про те, які сюжети знімає і показує кремлівський пропагандистський канал "Росія 1" про Канаду, зокрема про українську діаспору, допомогу Євромайдану.

В одному з таких сюжетів російські пропагандисти відвідали кладовище українських воїнів, які воювали проти Росії під час Другої світової війни, назвавши їх "нацистами", потім підмінивши поняття назвали українців Канади нащадками нацистів. Далі пропагандисти показали кадри з канадськими політиками у вишиванках і назвали їх, зокрема і Джастіна Трюдо, "нащадками українських нацистів, які утримують владу в Канаді". Для підтвердження своєї брехні російські пропагандисти подають коментар представника пропутінської організації росіян Канади, яка на камеру заявляє про те, що "українська діаспора диктує зовнішню політику Канади".

Депутат парламенту Канади українського походження Борис Вжесневський, проти якого разом з Христею Фріланд, Кремль зосередив зусилля з дискредитації, в коментарі CBC News пояснив, що контроль над Україною має дуже важливе значення для Володимира Путіна.

"Без України Росія перестане бути імперією", - акцентував Вжесневський.

Також Браун зазначає, що антиканадська пропаганда в Росії особливо посилилася після нападу на українські судна в Керченській протоці.

"З наближенням виборів в Україні пропагандистська машина Кремля, можливо, зміщує свою увагу на найближчих союзників України", - резюмував він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики