Цензор.НЕТ

11.02.19 17:09

Суд щодо скасування відсторонення Супрун: рішення оголосять в інший день. ВIДЕО

В Окружному адміністративному суді Києва відбувся розгляд апеляції на відсторонення в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун від виконання обов'язків міністра.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

На підтримку скасування відсторонення Уляни Супрун від виконання обов'язків міністра охорони здоров'я в ході засідання виступив міністр юстиції Павло Петренко, який назвав це рішення "втручанням у роботу конституційного органу". Захист Супрун вказав на те, що позивач Ігор Мосійчук у матеріалах справи не надав докази про порушення його прав щодо надання послуг охорони здоров'я. Також у позові не було доказів про те, що Супрун має подвійне громадянство.

Сама Супрун принесла на засідання суду пачку документів, які вона не може підписати через рішення суду про її відсторонення.

"Я не юрист. Я хочу людям допомогти - дайте мені можливість, щоб я все це могла підписати", - заявила вона, додавши, що без її підпису не можуть розвезти ліки по Україні.

У відповідь Мосійчук заявив, що "ніщо не заважає уряду внести кандидатуру Супрун на посаду міністра". За його словами, Супрун "перетинала кордон за паспортом іноземної держави".

У результаті суд пішов до нарадчої кімнати, зазначивши, що з огляду на значний обсяг матеріалів справи, рішення буде прийнято й озвучено в інший день.

Після суду Супрун дала короткий брифінг для ЗМІ.

Раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко повідомив, що Окружний адміністративний суд м.Києва за позовом народного депутата Радикальної партії Ігоря Мосійчука заборонив Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я України.

У МОЗ повідомили, що консультуються з юристами щодо цього рішення суду.

У своєму поясненні рішення Окружний адміністративний суд міста Києва пояснив відсторонення Уляни Супрун від виконання обов'язків глави МОЗ тим, що, згідно з нормативними актами, перший заступник Міністра охорони здоров'я України може виконувати обов'язки міністра лише впродовж місяця. Крім того, перший заступник може виконувати лише ті повноваження міністра, які були йому надані за дорученням самого міністра, тоді як про наявність такого доручення щодо Супрун суду невідомо. Також суд врахував те, що Супрун досі перебуває у громадянстві США.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики