Цензор.НЕТ

12.02.19 13:30

Вимога Євросоюзу до РФ виконати Мінські домовленості - безперспективна, - Лавров. ВIДЕО

Позиція Європейського Союзу (ЄС) щодо відновлення відносин з Росією тільки за умови виконання Москвою Мінських домовленостей щодо України безперспективна.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС, про це заявив у вівторок міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров на спільній прес-конференції за підсумками переговорів з фінляндським колегою Тімо Сойні.

Глава МЗС РФ нагадав, що в другій половині нинішнього року Фінляндія прийме на себе головування в ЄС.

"У нас спільна зацікавленість у нормалізації відносин Росії з Євросоюзом, і ми підтвердили нашу готовність йти так далеко, як на це буде готовий ЄС, - зазначив він. - З нашого боку була підкреслена безперспективність зайнятої Брюсселем позиції щодо того, що нормалізація відносин з Росією можлива тільки після виконання Москвою Мінських домовленостей з українського врегулювання".

Нагадаємо, раніше Росія ініціювала скликання 12 лютого засідання Радбезу ООН щодо ситуації в Україні під приводом четвертої річниці підписання Мінських угод, однак її справжня мета - відвернути увагу від спеціального засідання 20 лютого, присвяченого п'ятій річниці агресії проти України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики