Цензор.НЕТ

19.02.19 14:47

Власний "бренд", віддалена робота, 5-7 млн ​​прибутку на місяць: поліція розповіла про затримання великого наркоугруповання в Кривому Розі. ВIДЕО

Із 14 по 15 лютого поліція провела в Кривому Розі масштабну спецоперацію: департаментом протидії наркозлочинності, слідством і прокуратурою було затримано понад 20 фігурантів одного з великих злочинних угруповань міста.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє програма "Поліцейська хвиля" на каналі "Еспресо".

Відомо, що наркоторговці спеціалізувалися на продажі трамадолу та метамфетаміну. До того ж діяльність злочинці організували таким чином, що вона охопила всі етапи наркобізнесу: від контрабанди і виготовлення наркотиків до реалізації навіть найдрібніших доз.

"Кривий Ріг на сьогодні - одне з найбільш проблематичних міст з лінії незаконного обігу наркотиків. Дійшло до того, що збут наркотиків здійснюється відкрито в місті", - визнає оперативних співробітник Департаменту протидії наркозлочинності НПУ.

За даними поліції, до групи криворізьких наркоторговців входили спортсмени і прихильники бойових мистецтв. Для реалізації наркотиків злочинці задіяли так звані піші маршрути Кривим Рогом.

На більш далекі дистанції виїжджали так звані нарко-екіпажі. У таких автомобілях завжди працювали водій і збувальник, щоб уникнути документування злочинної діяльності, торговці приховували своє обличчя і майже не контактували з клієнтами. Були серед драгдилерів і свої експедитори і навіть так звані бухгалтери.

"Бухгалтеру за кожен день торгівлі надсилали звіти. Скільки товару було видано на маршрут. Скільки продано і скільки грошей зароблено", - розповідає оперативний співробітник поліції.

У наркоторговців був свій унікальний почерк. Психотропи вони пакували в спеціальні трубочки, постачали кожен так званий "чек" бірками і ціною. У квартирі одного з фігурантів кримінальна поліція виявила згортки грошей. Загалом близько 500 тисяч гривень і понад 60 тисяч доларів.

Начальник Департаменту протидії наркозлочинності НПУ Андрій Кіхтенко заявив, що продаж психотропів приносив злочинній групі від 5 до 7 мільйонів гривень на місяць. Працювали злочинці 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Десятьом учасникам зазначеної злочинної групи суд уже призначив тримання під вартою із заставою в 970 тисяч гривень.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики