Цензор.НЕТ

20.02.19 19:08

Активісти в Харкові заблокували турнікети метро і пропускають пасажирів по 5 гривень замість 8. ВIДЕО

Представники "Харківського антикорупційного центру" на одній зі станцій перекрили турнікети і пускають людей у метро по 5 грн. Утворилася велика черга охочих скористатися підземкою за цією ціною.

Активісти в Харкові заблокували турнікети метро і пропускають пасажирів по 5 гривень замість 8. ВIДЕО

Представники "Харківського антикорупційного центру" вимагають у співробітників метрополітену виконувати постанову Окружного адміністративного суду і пропускати пасажирів за старими тарифами, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на видання "Мій Харків".

Співробітники метрополітену стверджують, що ті, хто намагається потрапити всередину метро по 5 гривень, грубо порушують правила користування підземкою.

Активісти вимагають затримати співробітників метро за вимогу їхати по 8 гривень, тому що в даному випадку це шахрайство.

На станції метро утворилася велика черга з охочих скористатися законним правом проїзду за старими тарифами.


Нагадаємо, 6 лютого виконавчий комітет Харківської міської ради розглянув питання про зміну тарифів на проїзд у міському електротранспорті. Присутні ухвалили рішення, згідно з яким ціну на проїзд у метрополітені з 7 лютого підвищать до 8 гривень, у трамваях і тролейбусах - до 6 гривень за поїздку.

Рішення було оскаржене в суді. 19 лютого суд призупинив рішення виконкому Харківської міськради про нові тарифи.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики