Цензор.НЕТ

24.02.19 12:08

Притула пожартував над словами MARUV про населення Росії: "4 млрд - це, напевно, мрія їхнього президента, а 4 млн - це наша мрія". ВIДЕО

Співачка MARUV, яка перемогла в національному відборі і представить Україну на пісенному конкурсі "Євробачення-2019", осоромилася під час фіналу.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на запитання ведучого Сергія Притули про те, як її патріотизм може співіснувати з гастролями в країні-агресорі Росії, переможниця національного відбору відповіла, що конкурс "Євробачення" з'явився після Другої світової війни нібито для того, щоб об'єднати країни.

Після цього Притула уточнив, кого ж саме їй вдалося об'єднати своєю піснею.

"У мене багато глядачів з України, з Росії, з Туреччини. Всі вони приїжджають на різні концерти. У них є свої чати, вони спілкуються, є свої фани - "марувіанці", які між собою спілкуються. І не важливо, з якої ти країни... Багато людей, які живуть у Росії, добре ставляться до тих, хто живе в Україні. Вони слухають українську музику, захоплюються нею. Не всі погані, не можна судити всіх за одною людиною - за президентом. Не може бути 4 мільйони або 4 мільярди, здається (проживає в Росії. - Ред.), жителів Росії, які всі відверто погані і хочуть воювати", - заявила співачка.

"Ви знаєте, 4 млрд - це, напевно, мрія їхнього президента, а 4 млн - це наша мрія", - саркастично зауважив ведучий.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики