Цензор.НЕТ

28.02.19 17:38

Ванесса Параді випустила кліп на пісню про Київ. ВIДЕО

Вона сама написала композицію про кохання, що полонило її в засніженій українській столиці.

Кліп опубліковано на Youtube-каналі співачки, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "УНІАН".

Ванесса Параді у відео спочатку блукає лісом. А в кінці пісні опиняється на галявині, звідки відкривається панорама на Київ, зокрема і на Києво-Печерську лавру.

В якому саме районі столиці знімали кліп, невідомо. Частина користувачів інтернету впізнали в локації парк "Китаєво", частина - Національний ботанічний сад імені Гришка.

Пісню Ванесса написала сама. У ній зірка розповідає історію кохання головної героїні, яке сталося в засніженому Києві.

При цьому назва композиції - "Kiev" - не відповідає загальноприйнятій написання назви столиці України англійською мовою - Kyiv.

Нагадаємо, восени 2018 року Міністерство закордонних справ України спільно з Центром стратегічних комунікацій "StratCom Ukraine" розпочало онлайн-кампанію "#CorrectUA", в рамках якої буде звертатися до іноземних ЗМІ з метою коригування написання назви міста (#KyivNotKiev).

Ванесса Параді - далеко не перша знаменитість, яка зняла кліп у Києві. До неї відео на свої пісні знімали в українській столиці Майлі Сайрус, MØ і торішня переможниця Євробачення Netta.

Всього з 2005 по 2019 рік іноземні зірки і бренди зняли в Києві понад 65 кліпів і рекламних роликів.

Іноземних кліпмейкерів приваблює в українській столиці вартість роботи, яка в 2-3 рази менше аналогічної в Центральній Європі. Крім того, в Києві можна легко і швидко отримати дозвіл на зйомку в місті, перекриття вулиць чи зйомку мостів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики