Цензор.НЕТ

04.03.19 11:22

Виставу "Номери" за п'єсою Сенцова знову покажуть у Києві. ВIДЕО

31 березня в Києві знову покажуть виставу "Номери" за мотивами п'єси українського режисера Олега Сенцова, незаконно утримуваного в РФ.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, постановка знову відбудеться на Сцені 6.

Виставу Номери за пєсою Сенцова знову покажуть у Києві 01

"Номери" - це не просто антиутопія, а пророча п'єса, сюжет якої безпосередньо пов'язаний з долею її автора, зазначають ініціатори постановки. Вже майже 5 років Олег Сенцов перебуває в катівнях російських в'язниць. Український режисер був заарештований навесні 2014-го, незабаром після анексії Криму. Суд Російської Федерації незаконно засудив його до 20 років позбавлення волі. Свою п'єсу Сенцов закінчував уже в тюрмі.

"Номери" - це історія про суспільство, яке живе в обмеженому покинутому світі, в якому кожен сам по собі. У постановці дія відбувається в старому цирку, який забув про своє призначення, і існує за інерцією, не помічаючи власної мутації.

Прем'єра вистави відбулася в грудні 2018 року.

Виставу Номери за пєсою Сенцова знову покажуть у Києві 02

Режисер-постановник - Тамара Трунова. Вона є однією з найяскравіших представниць сучасної української театральної сцени, ставила вистави не тільки в Україні, а й у Великій Британії. Лауреат фестивалю британської драми "Taking the Stage". У 2018 здійснила постановку п'єси Наталії Ворожбит "Погані дороги".

В ролях: Римма Зюбіна, Андрій Ісаєнко, Ганна Кузіна, Валерія Ходос, Христина Синельник, Вікторія Авдєєнко, Віталій Ажнов, Володимир Кравчук, Мира Жучкова, Дмитро Олійник, Руслан Коваль і Марія Заніборщ.

Паралельно триває робота над фільмом за п'єсою "Номери".

Проект реалізований компанією 435 FILMS за підтримки Українського культурного фонду.

Виставу Номери за пєсою Сенцова знову покажуть у Києві 03

31 березня о 19:00

Сцена 6, в приміщенні Довженко-Центру

Адреса: вул. Васильківська, 1

Придбання квитків: https://bit.ly/2RvSonA

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики