Цензор.НЕТ

12.03.19 11:48

"Артуре, ти придурок", - бютівець Абдуллін - нардепу Герасимову під час прослуховування в парламенті запису "розмови Тимошенко і Коломойського". ВIДЕО

Фракція БПП вимагає публічної інформації про політичні та фінансові домовленості Юлії Тимошенко з Ігорем Коломойським.

Про це народний депутат, голова фракції Партії "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов заявив під час виступу в парламенті, передає Цензор.НЕТ.

Сьогодні з трибуни ВР Артур Герасимов відтворив запис телефонної розмови людей з голосами, схожими на голоси Юлії Тимошенко та Ігоря Коломойського.

"Сьогодні всі обговорюють цей запис, але для нас у цьому записі немає нічого нового. Він демонструє те, що ми дуже добре знаємо: у Ігоря Валерійовича Коломойського є два кандидати на виборах - Зеленський і Тимошенко", - зазначив Артур Герасимов.

Під час демонстрації запису до трибуни підійшов нардеп від "Батьківщини" Олександр Абдуллін і заявив: "Артуре, ти придурок, просто придурок. Подумай, що ти зараз робиш на всю країну".

"Давні зв'язки Юлії Володимирівни та Ігоря Валерійовича - "секрет Полішенеля" і бюджет вже неодноразово розраховувався за їхні політичні союзи. Походження цього запису незрозуміле, але достовірність сумніву не викликає. Він вчергове демонструє подвійні стандарти: на публіку - нещирі погрози олігархам, а за лаштунками - цілування в ясна. Юліє Володимирівно, суспільство втомилося від вашої постійної брехні, яка стала вашою візитною карткою як старого політика. Ви вже 25 років у політиці боретеся з олігархами. Починали з Лазаренком, закінчуєте з Коломойським", - наголосив народний депутат.

Резюмуючи, він зазначив: "Ми вимагаємо публічної інформації про політичні та фінансові аспекти ваших домовленостей з Ігорем Коломойським".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики