Цензор.НЕТ

15.03.19 11:10

Точно, влучно та у встановлені терміни: ЗСУ провели бойове тренування в акваторії Азовського моря. ВIДЕО

В акваторії Азовського моря відбулися тренування сил армійської, штурмової і винищувальної авіації, які призначені для підтримки дій кораблів ВМС та Державної прикордонної служби України зі складу Об'єднаних сил.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-центру ОС у Facebook.

Командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв перевірив бойову готовність чергових сил армійської, штурмової та винищувальної авіації, які призначені для підтримки дій кораблів Військово-Морських сил та Державної прикордонної служби України зі складу Об'єднаних сил під час виконання завдань бойової служби в акваторії Азовського моря в межах району проведення ООС.

"Кораблі морської компоненти Об'єднаних сил за сигналом тривоги здійснили вихід із пункту базування у визначений район акваторії моря. В ході виконання спільних заходів відпрацьовувалися питання відбиття повітряного нападу кораблями, підтримки авіацією дій корабельно-катерного угруповання та ведення вогню штатного озброєння кораблів по надводній цілі", - йдеться в повідомленні.

Під час переходу морем кораблі здійснювали маневри та шикування в різні бойові строї - ордер протиповітряної оборони, похідний стрій кільватера, бойовий стрій фронту.

"Перевірка бойової готовності та тренування показало відмінну злагодженість кораблів та авіації, їхню здатність виконувати бойові завдання точно, влучно та у встановлені терміни", - резюмували в прес-центрі ОС.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики