Цензор.НЕТ

16.03.19 11:11

Путін хоче поставити під сумнів легітимність нового президента України, - Яценюк. ВIДЕО

Путін хоче поставити під сумнів легітимність новообраного президента. Це перше, з чим зіткнеться новий глава держави.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк в ефірі програми "Головна тема. Вибір" на ТРК "Україна" в п'ятницю, 15 березня.

"Путін сьогодні думає, як дестабілізувати ситуацію в Україні і поставити під питання легітимність новообраного Президента. Це перше, з чим зіткнеться новий Глава української держави", - заявив Яценюк.

Він наголосив, що насамперед Глава української держави має прийти "з чітким планом повернення Донецька, Луганська і Автономної Республіки Крим" - "Відновлення територіальної цілісності української держави".

Це не тільки за Конституцією. Це за покликанням Президента. Це його функція і основне завдання сьогодні задля кожного українця: безпека країни і відновлення наших кордонів", - сказав він.

Арсеній Яценюк нагадав, що тривають дискусії, зокрема щодо необхідності роботи в рамках Будапештського меморандуму. Лідер "Народного фронту" нагадав, що в 2014 році, коли він був Главою уряду, Україна, США й Велика Британія вимагали від Росії провести консультації щодо Будапештському меморандуму, а "Росія відмовилася".

Так само Росія відмовляється виконувати Мінські домовленості, підкреслив він: "Росія відмовляється виконувати рішення Ради безпеки ООН, за які вона проголосувала. Росія відмовляється забратись геть з України".

Ще одне завдання Президента - національна безпека і оборона: "Російський агресор зупинений. Але чи зупинився Путін? Ні. І я не чую від кандидатів у президенти конкретної відповіді: як відновити територіальну цілісність; як повернути Донецьк, Луганськ і Крим. І третє – як зробити українські Збройні Сили такими, щоб вони не тільки протистояли Росії, а щоб вони не допустили подальшої агресії, щоб Україна реально стала членом НАТО?"

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики