Цензор.НЕТ

16.03.19 21:46

Маріонетка Кремля Аксьонов зі сцени в окупованому Севастополі розповів, що захопленням Криму керував особисто Путін. ВIДЕО

Глава окупаційної влади Кримського півострова Сергій Аксьонов розповів, що захоплення півострова відбулося під особистим керівництвом президента РФ Володимира Путіна.

Про це Аксьонов заявив під час святкового заходу з нагоди п’ятої річниці окупації Криму, передає Цензор.НЕТ із посиланням на сюжет Радіо Свобода.

"Нічого цього не відбулося б, якби наш президент Володимир Володимирович Путін особисто не керував цією операцією і особисто не ухвалював рішення, від якого залежала доля кримчан і севастопольців. Рішення президента врятували нам життя. Насправді, те, що було зроблено, - це унікальна операція, оскільки дійсно все це сталося настільки швидко, зухвало, нахабно, що наші опоненти не встигли отямитися", - розповів Аксьонов.

Нагадаємо, 16 березня 2014 року на території Криму і міста Севастополь відбувся невизнаний світом "референдум" щодо статусу півострова, за результатами якого Росія анексувала Крим. Ні Україна, ні Європейський Союз, ні США не визнали це "голосування". 18 березня президент Росії Володимир Путін оголосив про "приєднання" Криму до Росії.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики