Цензор.НЕТ

22.03.19 10:49

Тимошенко щонайменше 4 рази зустрічалася з Аваковим перед виборами, - "Схеми". ВIДЕО

Глава "Батьківщини" Юлія Тимошенко неодноразово відвідувала Міністерство внутрішніх справ і зустрічалася з його очільником Арсеном Аваковим перед виборами.

Про це повідомляється в розслідуванні "Схем", передає Цензор.НЕТ.

16 березня цього року - в день акції, організованої "Національним корпусом" і "Національними дружинами" - "Схеми" зафіксували, як "Мерседес" і автомобіль супроводу Тимошенко, заїхали на територію МВС без будь-якої перевірки. Тоді як інших на в'їзді перевіряли із собаками, наголошує видання.

Тимошенко щонайменше 4 рази зустрічалася з Аваковим перед виборами, - Схеми 01
Тимошенко щонайменше 4 рази зустрічалася з Аваковим перед виборами, - Схеми 02

Машини Тимошенко біля МВС, 16 березня 2019 р.

Ті ж два автомобілі виїхали з території МВС уже через годину - в одному з них журналісти помітили Юлію Тимошенко.

"І це - далеко не перша зустріч міністра Авакова і кандидата Тимошенко. У жовтні минулого року журналісти зафіксували її візит до МВС. З території відомства виїхав той самий Mercedes з автомобілем супроводу, які журналісти побачать згодом, 16 березня. За інформацією джерел журналістів, міністр та лідерка "Батьківщини" зустрічалися також 23 грудня минулого року в комплексі спеціальних об'єктів, де мешкає Аваков. Ще одна зустріч була на початку цього року, 28 січня, в приміщенні МВС", - зазначає видання.

Тимошенко щонайменше 4 рази зустрічалася з Аваковим перед виборами, - Схеми 03

Машини Тимошенко біля МВС, жовтень 2018 р.

"Всі зустрічі, які ми проводимо з Арсеном Аваковим, присвячені тільки чесним виборам. Чинний президент думає, що він може купити вибори - не вийде. Вибори він не купить. Я подала дві заяви на ім’я Арсена Авакова про здійснення злочину. І кожен раз я спілкувалася на цю тему, щоб передати ці заяви, передати докази. Те, що я чую від міністра внутрішніх справ - він всю інформацію дає дуже збалансовано. Служба безпеки і Генеральна прокуратура, на жаль, стали "департаментом корпорації "Рошен", а МВС, на наш погляд, стало над політичним процесом і намагається захистити вибори від фальші", - прокоментувала Тимошенко зустрічі з Аваковим.

Водночас від прямої відповіді про долю Авакова в разі її перемоги лідер "Батьківщини" ухилилася: "Ми забобонні всі, да? І ми віримо в те, що будь-які переговори треба вести тільки після перемоги. І взагалі мені здається, що в правильній моральній політиці не потрібні якісь домовленості, якісь кулуарні речі. Треба просто знати, що кожен робить свої справи, і я сьогодні дякую міністру внутрішніх справ".

У свою чергу глава МВС Арсен Аваков, до якого журналісти звернулися з аналогічними питаннями, пояснив ці зустрічі так: "Як міністр внутрішніх справ, я спілкуюсь майже з усіма кандидатами. Юлія Тимошенко як кандидат у президенти протягом останніх місяців неодноразово візитувала МВС. Вона подавала заяви про порушення, надавала свідчення у справах, брала участь у слідчих діях, зверталася про надання особистої охорони тощо. У тому числі, вона мала зустрічі із міністром внутрішніх справ".

​При цьому, питання щодо збереження своєї посади у разі президентства Тимошенко Арсен Аваков вважає таким, що виходить за межі компетенції президента: "Які там будуть прізвища - вирішуватиме нова коаліція".

А ось підтримку кандидаткою позиції МВС щодо недопущення фальсифікацій він назвав "абсолютно адекватною реакцією кандидата, якій прагне отримати чесну і легітимну перемогу".

І додав: "Щодо висловлювань пані Тимошенко, то вона лише підтримала позицію МВС щодо забезпечення законності виборів та недопущення фальсифікацій, і це є абсолютно адекватна реакція кандидата, який прагне отримати чесну і легітимну перемогу".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики