Цензор.НЕТ

25.03.19 21:56

Мін’юст запустив просвітницький проект для молоді "Гусь йде на вибори". ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Сьогодні Міністерство юстиції запустило ініціативу "Гусь йде на вибори", покликану долучити українську молодь до виборчого процесу та надати молодим українцям інформацію про те, як реалізувати своє право обирати.

Ініціатива реалізовується у партнерстві з ілюстратором і автором "Гуся" Надією Кушнір та проектом "Доступна та якісна правова допомога в Україні" у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту "Я маю право!", інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу відомства.

"Ми презентуємо низку інформаційних роликів "Гусь йде на вибори", головним героєм яких є дуже популярний в мережі персонаж "Гусь". Він роз’яснює, як скористатися своїм правом голосу, як піти на виборчу дільницю й перевірити, чи є ти в списках, як проконтролювати законність волевиявленні й куди звернутися у разі порушень", - наголосив міністр юстиції Павло Петренко.

Він повідомив, що сьогодні презентовано перший ролик, який стосується права виборця перевірити себе у списках виборців. Впродовж тижня буде презентовано 3 інші відеоролики, в яких "Гусь" розповість про те, як прийти на вибори, проголосувати та як діяти у разі, якщо ви помітили порушення.

"Ми розраховуємо, що ця інформаційна кампанія не лише підніме українцям настрій, а й дасть нашим громадянам додаткову інформацію, щоб вони могли скористатися своїм основним конституційним правом – прийти на вибори й проголосувати", - зазначив міністр юстиції.

На переконання менеджера українсько-канадського проекту "Доступна та якісна правова допомога в Україні" Оксани Кікоть, "Гусь" своєю простотою, креативністю й наочністю подачі інформації допоможе привернути увагу молоді до власних виборчих прав.

За словами авторки "Гуся" Надії Кушнір, багато її однолітків не впевнені, чи варто їм іти на вибори.

"Я рада, що таким чином ми зможемо спонукати молодь до того, щоб скористатись своїм правом й проголосувати на виборах. Адже нам всім тут жити далі, й вже зараз потрібно думати про майбутнє", - наголосила ілюстратор.

Мін’юст запустив просвітницький проект для молоді Гусь йде на вибори 01

Мін’юст запустив просвітницький проект для молоді Гусь йде на вибори 02
Мін’юст запустив просвітницький проект для молоді Гусь йде на вибори 03
Мін’юст запустив просвітницький проект для молоді Гусь йде на вибори 04
Фото: minjust.gov.ua

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики