Цензор.НЕТ

29.03.19 22:32

Контррозвідка СБУ викрила спробу спецслужб РФ використовувати українського силовика для виконання шпигунських завдань. ВIДЕО

Контррозвідка Служби безпеки України викрила чергову спробу російських спецслужб використовувати громадянина України для виконання розвідувальних завдань на шкоду державній безпеці України.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в контррозвідці СБУ.

У повідомленні зазначається: "Встановлено, що співробітники ФСБ РФ завербували колишнього українського силовика - громадянина України "Н", якому відпрацьовано завдання збирати і передавати іноземній стороні за грошову винагороду актуальні відомості про суспільно-політичну ситуацію в Україні, місця дислокації, маршрути переміщення, стан боєготовності підрозділів ЗС України в прикордонних регіонах, а також із пошуку і вивчення проросійськи налаштованих військових і правоохоронців.

Вербування нашого співвітчизника здійснене під час виїзду на територію Ростовської області РФ співробітником ФСБ РФ Сергієм Морозом у результаті штучно створеної представниками російської спецслужби компрометуючої ситуації.

Контррозвідка також встановила, що громадянин України в різний час перебував на агентурному зв'язку співробітників ФСБ РФ Сотникова Юрія Юрійовича і Корнільєва Івана Володимировича.

Надалі, йому були відпрацьовані завдання викрасти і переправити на територію РФ співробітника СБ України або військової розвідки.

Для того, щоб змусити виконувати розвідувально-підривні завдання, співробітники ФСБ РФ застосовували до нашого співвітчизника фізичний та психологічний тиск, погрози на адресу членів сім'ї, незаконне позбавлення волі тощо.

Крім цього, через тортури громадянин України був змушений визнати себе на камеру "українським шпигуном".

В даний час здійснюються передбачені законодавством заходи в рамках кримінального провадження за ст. 111 ("Державна зрада") КК України".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики